Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 9:00 - 17:00
813 Rubenstein Rylaan, Moreletapark, Pretoria
0 items - R0.00 0

Kegel Massage Stoel


“A few weeks ago I detected vaginal prolaps! I contacted my friend Martie who has the Kegel Chair and we scheduled my sessions immediately. I am pleased to report that after only 5 sessions the prolaps are no longer. Thank you” – Randburg franchise

“Ek wil net vir tannie se na 1 sessie op daai stoel voel ek klaar ‘n verskil. Ek hoef nie kort kort badkamer toe te hardloop nie, Ek brand nie meer of voel ongemaklik die hele tyd nie en ek voel ek kan my piepie in hou as ek moet.” – Richardsbaai franchise


“I had a myomectomy (fibroid removal from my uterus (baarmoeder) when I was 28 and since then I had a massive issue when I cough, sneeze or run (I am 43 now). I have to physically cross my legs and squeeze which has been an issue for years since the operation.

I had my 4th session on the chair and I already see a massive difference. My pelvic muscles are much stronger and I believe that it would be 100% or close to 100% after the last two sessions.

I am so pleased that sitting in a chair for a few minutes at a time can make such a difference.” – Alberton franchise


Scroll af tot onder om ‘n lys van al ons Kegel Stoel Franchise te vind.

As jy ook belangstel om ‘n Kegel Stoel Franchises oop te maak in jou dorp email: timothykieswetter@gmail.com

STEL BEKEND ONS KEGEL MASSAGE STOEL.
MIN effort met MAX reward.

Een 28min sessie gee vir jou meer as 10 000 pelvic vloer sametrekkings.
Nie net oefen jy jou seks-spiere nie, dit bevorder bloed toevloei na die area toe wat bydrae tot ‘n hoër libido en sterker orgasmes.


Ideaal vir vrouens wat sukkel met:
• Lae Libido
• Vaginale droogheid
• Flou of geen orgasmes
• Inkontinensie
• Period pyn

Ideaal vir mans wat sukkel met:
• ED – Erektiele Disfunksie
• Lae Libido
• Premature
 

 

Jou seksuele kern is jou kegel (bekken) spiere, wat grotendeels jou blaas beheer, manlike en vroulike libido versterk, en beter en sterker orgasmes veroorsaak. Ons maak gebruik van gevorderde elektromagnetiese tegnologie wat ‘n nie-indringende deurbraak-behandeling is wat inkontinensie kan behandel deur die kegel spiere te versterk en styf te maak.

Maak 'n afspraak @pretoria

GESONDE SELF KEGEL STOEL FRANCHISE

Name Email Adres: Telefoon nommer

George - Amanda Marx

amandamarx4@gmail.com

0823018801

Parys - Christine Brink

cabrink@lantic.net

0609016193

Randburg - Martie van der Riet

mvanderriet1@hotmail.com

0849267160

Bloemfontein - Maryke Haasbroek

maryke.be.u@gmail.com

0766581461

Potch - Feather Hill

manager@thefeatherhill.co.za

0664300137

Kroonstad - Jolande Strydom

sjolande6533@gmail.com

0652699527

Rustenburg - Ilana Vrey

ilanavrey1@gmail.com

0828724437

Richardsbaai - Jamyn Laas

jamynd@yahoo.com

0834171361

Harties - Corlia Botha

ekluvitcw@gmail.com

0832913842

Bloemfontein  - Lena-Marie Botha

lenam.botha@GMAIL.COM (051) 4445820

Welkom - Mari @Imeraki Intimate

info@imerakionline.co.za

0729200894

Witbank - Christa Richter

jc75r@icloud.com

0603640152

Alberton - Magda Voster

maggie.j007@gmail.com

0788560246

Durbanville - Chrismari de Kock

chrismaridekock@gmail.com

0848844608

Lichtenburg - Nadia du Plessis

nadiachristoduplessis@gmail.com

0767649775

Christiana - Leandre

salgreeff@gmail.com

0827795568

Springs - Ria van Zyl

jofvz01@gmail.com

0834082127

Somerset-wes - Ignus + Sue-Mari

roeleveld.suemari@gmail.com

072699511

Kathu -

Nylstroom - Jolene Otto

ottojolene@live.com

Paarl - Roche van Vuuren

rochevvuuren@gmail.com

0827578647

Klersdorp - Bella

bella19860113@gmail.com

0686643463

Ellisras - Henriette

henriettevanzen2@gmail.com

Rissiville - Debbie

0724935487

GESONDE SELF KEGEL STOEL FRANCHISE

NameEmail Adres:Telefoon nommer
George – Amanda Marxamandamarx4@gmail.com0823018801
Parys – Christine Brinkcabrink@lantic.net0609016193
Randburg – Martie van der Rietmvanderriet1@hotmail.com0849267160
Bloemfontein – Maryke Haasbroekmaryke.be.u@gmail.com0766581461
Potch – Feather Hillmanager@thefeatherhill.co.za 0664300137
Kroonstad – Jolande Strydomsjolande6533@gmail.com0652699527
Rustenburg – Ilana Vreyilanavrey1@gmail.com0828724437
Richardsbaai – Jamyn Laasjamynd@yahoo.com0834171361
Harties – Corlia Bothaekluvitcw@gmail.com0832913842
Bloemfontein  – Lena-Marie Bothalenam.botha@GMAIL.COM0514445820
Welkom – Mari @Imeraki Intimateinfo@imerakionline.co.za0729200894
Witbank – Christa Richterjc75r@icloud.com0603640152
Alberton – Magda Vostermaggie.j007@gmail.com0788560246
Durbanville – Chrismari de Kockchrismaridekock@gmail.com0848844608
Lichtenburg – Nadia du Plessisnadiachristoduplessis@gmail.com0767649775
Christiana – Leandresalgreeff@gmail.com0827795568
Springs – Ria van Zyljofvz01@gmail.com0834082127
Somerset-wes – Ignus + Sue-Mariroeleveld.suemari@gmail.com072699511
Kathu –   
Nylstroom – Jolene Ottoottojolene@live.com0723395267
Paarl – Roche van Vuurenrochevvuuren@gmail.com0827578647
Klersdorp – Bella

gesondeself.klerksdorp@gmail.com

0686643163
   
Vereeniging – Debbie 0724935487